ADANA FUAR TAŞIMACILIĞI

Ticari taşıma şekline giren Adana fuar taşımacılığı için uygun araçlar kullanmak şarttır.Fuar malzemeleri genelde hassas ve de monte edilmesi gereken ürünler olarak karşımıza çıkıyor.Bizde buna göre araçlarımızı dizayn ediyoruz. Örneğin bir tekstil fuarını taşımak için araçlarımızın içinde elbise askıları bulunur. Yada birbirine karışmaması gereken ürünler için araç kasalarımızı oda usulu bölmeler haline getiriyoruz.

Fuar bölmelerini de monte etmek ve yükleme boşaltma işlemlerini yapmak için taşıma ekibimizde mevcut. Her türlü stant ve tezgah tarzı fuar malzemesini taşıma ve sökme takma işlerini yapabilecek şekilde yapılanmış durumdayız. Adana evden eve nakliyat hizmetlerimiz yanı sıra fuar taşıma alanında da oldukça başarılı bir firmayız. Pek çok fuar taşıma işine imzamızı attık. Edindiğimiz tecrübeler ile bugün ebatı ne olursa olsun her türlü fuar alanını taşıyacak kapasiteye sahibiz.

Paketleme Ve Yükleme

Bu tür mekanları taşımak elbette profesyonellik gerektirir. En doğru planlamayı yapmak ve en ince ayrıntıya kadar hesaplamak gerekir. Dev bir kadro ile fuar alanlarını çok kısa zamanda şehir içi yada şehirler arası olmak üzere taşıyoruz. Fuar malzemelerinin sigorta işlemleri, depolama işlemleri de tarafımızca yapılıyor.
Bulabileceğiniz en tecrübeli ve en iyi fuar taşıma şirketlerinden biriyiz. Bu konuda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.