ADANA OFİS TAŞIMA

Adana merkezli ve Türkiye’nin pek çok ilinde kurumsal olarak ofis taşımacılığı hizmeti veriyoruz.  Ev taşıma için uyguladığımız tüm detaylı işlemler büro nakliyat içinde aynen uygulanıyor.  Ofis malzemelerinin toparlanması ev paketleme işlemleri dahil hizmet veriyoruz. İş yerinizde bulunan tüm mobilyaların sökülmesi ve yeni ofiste tekrar takılması işlemi ekiplerimiz tarafından yapılıyor.

Ofis taşımacılığı içinde doğru bir planlama yapılması gerekir. Bunun içinde ekspertiz servisimiz mevcuttur. Ekspertiz personelimizin  ziyareti esnasında  eşyalarınızın sigorta poliçesini belirler ve büro malzemelerinin hasar görmesi sonucu belirlenen bu poliçe bedeli  sizlere geri  ödenir ve. Bu şekilde  hasarınız sigorta tarafından karşılanmış olur. İşte tüm bu ofis taşıma detaylarını planlayabilmek için ekspertiz bir zorunluluktur.

İşlerinizin yoğun  olduğu anlarda taşınma işlemi kurumsal bir firmaya zaman kaybından başka bir işe yaramaz. Ancak Baba Oğul Taşımacılık olarak en hızlı şekilde Adana asansörlü taşımacılık statüsünde eşyalarınızı 1-2 saat içinde taşıyoruz. Toplama, yükleme ve yerleştirme aşamasının en hızlı şekilde tamamlıyor ve bir an önce yeni ofiste işe başlamanızı sağlıyoruz.

İş yoğunluğu arasında Adana Baba Oğul Büro nakliyat  işini profesyonellere bırakmak en doğru karar olsa gerek. En hızlı şekilde ofis eşyalarınızı yeni ofise taşıma ve bir an önce işe başlamak istersiniz .

Birde kırılgan büro malzemelerinin zarar görme riski de sizi strese sokabilir. Ofis eşyaları da ev eşyaları kadar hatta daha hassas eşyalardan oluşur.

Baba Oğul Taşımacılık olarak Adana ofis taşıma işini deneyimli bir ekip ile  profesyonel olarak yapıyoruz. Aynen Adana evden eve nakliye de olduğu gibi ofis ve büro malzemelerini güvenli, paketli ve asansörlü olarak taşıyoruz.

Adana Ofis Taşıma  sırasında  eşyaların  zarar görmemesi açısından mutlaka de montaj ve ambalajlama işlemlerini itina ile yapıyoruz. Eğer iş yeriniz 2. kat üstü bir mekan ise ofisten ofise asansörlü taşımacılık ile çok kısa zamanda sorunsuz taşıyoruz.

Ticari taşıma alanında uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız kurumsal ofis ve büro gibi yerlerin taşımacılığında oldukça tecrübelidir. Bir işletmenin büyüklüğü hiç önemli değil. Özel dizayn edilmiş iş yeri taşıma araçlarımız sayesinde etek seferde  ofis nakliye işini tamamlıyoruz.

Büro Ofis Deposu  Taşıma

Baba Oğul Taşımacılık olarak Adana ofis taşımacılığı ile beraber bu tür iş yerlerinin depolarını da taşıyoruz.  Depolarda bulunan arşiv evrakları, hırdavat malzemeleri ve kullanılmayan eşyalar olabilir. Veya stokta olan ürünleriniz olabilir. Bu tür eşya ve ürünlerin depolardan alınıp depolara taşıma işlemini de yapıyoruz.

Ofisten ofise nakliyat için her hangi bir hizmet sınırımız yok. Müşterilerimize her türlü nakliye alanında destek veriyoruz. Proje usulu çalışıyor ve proje bitince ofisiniz kapanıyor ise depolama hizmeti de veriyoruz.   Firmamız Adana Ofis taşıma yanı sıra ofis eşyası depolama hizmeti de veriyor.

Kurumsal İş Yeri Taşımacılığı

Genelde ofis, büro ve ya iş yerleri kurumsal firmalardır. Kurumsal olmayanlar küçük işletmeler olduğu için taşıması da kolay olur. Ancak kurumsal ofisler hem çok katlı hem de eşya bakımından da daha kalabalık sayılır. Bu tip büro ve iş yerlerini taşımak için büyük araçlar ve gerçekten deneyimli bir ekip gerekir.

Baba Oğul Nakliyat her sektörden her ebattan ofisi çok kolayca taşıyabilecek alt yapıya sahipti. Nakliye alanında her türlü taşıma işi için bizden hizmet alabilirsiniz.  İş yeri ürünlerinizi bir fuara götürmek istediğinizde bile hizmet akışı sağlayabiliriz. Şehirler arası büroların taşınması için ülkenin her köşesine servis ağımız mevcuttur. 

Kurumsal İş Yeri Taşımacılığı

Ofis nakliyat işlerinin tamamında malzemelerinizi sigorta kapsamında taşıyoruz. Büro mobilyalar, küçük eşyaları ve evrakların toplanması için vaktiniz yok ise dert etmeyin. Özel küçük eşya ve evrak toplama sandıklarımız ile büro malzemelerinizi biz topluyor ve yeni iş yerinde yerleştiriyoruz.  Her ekibimiz de özel eğitilmiş mobilya ve beyaz eşya montajından anlayan elemanlar mevcuttur. 

Kurumsal olarak kabul edilen iş yerleri büyük hacimli işletmelerdir. Bu tür iş yeri taşımacılığı için büyük araçlar ve geniş  ve deneyimli eleman kadrosu gerekir. 20 yıldan bu yana hizmet verdiğimiz taşımacılık sektöründe her sektörden ve her boyutta iş yerini en az bir kere taşıdır. Bu konuda oldukça tecrübeliyiz. İnşaat şirketlerinin taşınması, emlak ofislerinin taşınması gibi pak çok nakliye işini başarılı şekilde yaptık.

Şehirler arası taşıdığımız işletmeler de oldu. Adana’dan diğer illere götürdüğümüz ve Diğer illerden Adana’ya getirdiğimiz pek çok kurumsal iş yeri mevcuttur. Hepsi de firmamıza referans olacak şirketlerdir.