ADANA PARA KASASI TAŞIMA

Çelik Para Kasası Taşıma Hizmetleri

Firmamız Adana para kasası taşıma işinde tecrübeli bir hamal ekibine sahiptir. Kasalar çok ağır olduğu için eleman takviyesi yanı sıra belli bir tecrübede gerekir. Elemanların yetmediği durumlarda vinç hizmetimiz ile para kasalarını rahatlıkla taşıyoruz.Bazı kasalar özel halat aparatı ve raylı sistem  kullanılarak merdivenden indirme biçimi  ile taşınabileceği gibi, vinç kullanımına uygun yerlerde vinç yardımı ile özel nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Para kasası taşıma Adana evden eve nakliyat eşya taşıma hizmetimiz dahilinde uygun fiyatlara yapılır. 

Para kasası taşıma işinde  kullandığımız nakliyat kamyonlarımız banka kasası ve çelik kasaların sarsıntılar karşısında zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Özel yetenek  gerektiren para kasanızın taşınması endişe ve kaygı duymayacağınız bir şekilde tecrübeli personellerimiz, teknik donanımlarımız ile mümkün olmakta ve gözünüz arkada kalmadan yeni yerine nakil edilmektedir.

Çelik Para Kasası Taşıma

Bu tür kasalar genellikle iş yerleri ve bankalarda bulunur. Ağırlıkları bazen insan gücünü aşar. Bu işin tekniğini bilmez iseniz kesinlikle taşıyamazsınız. Adana şehirler arası nakliyat ekibimiz aynı zamanda bu iş için de tecrübeli kişilerden oluşur.Yüksek güvenlik sağlamaları için içi demir dolgulu ve kalın çelikten üretilen kasalar çok ağır olabilmekte ve bunları insan gücü ile taşımak mümkün olmamaktadır.

Çelik kasa taşıma işleminden önce taşınacak çelik kasanın  ağırlığına uygun ekipman belirlenmeli ve diğer eşyalarda olduğu gibi kasanın da paketleme malzemeleri ile sarılarak hasar görmesi engellenmelidir. Bu aşamadan sonra özel askı aparatları, kızak, forklift gibi ekipmanlar ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Değeri yüksek olan kasalarınız anlaşmalı SİGORTA FİRMALARI  aracılığı ile sigortalanır.