Adana Parça Eşya Taşımacılığı

Bazı anlarda  bazı yük ve eşyaların bir yerden bir yere taşınması  gerekse  ama eşyalarınız  az olduğu için de taşıma  firmaları sizinle  ile anlaşmaya yanaşmak istemez. . Bu durum önceden  sık sık gündeme  gelirdi ancan artık şimdiki zamanda  profesyonel evden eve nakliyat firmalarının Adana parça eşya taşımacılığı hizmeti vermeye başlaması ile  beraber bu sorun da çözüme kavuştu.

Kimi zaman insanlar  birkaç mobilya parçası  ya da sadece kırılacak eşya  kutularını nakliyesini  isteyebilir. Ve ya yaylalık bölgelere  giderken sadece gerekli eşyaların taşınması için parça eşya taşıma aracı  gerekebilir. Böyle hallerde büyük nakliyat aracı kiralamak ve ederinden fazla  para vermek tabi ki de kimse istemez. Durum  böyle olunca sektördeki araç ihtiyacını  da fark eden nakliye firmaları müşterilerine küçük araçları ile parça eşya taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Bu servisin gelmesi ile birlikte  sadece göndermek  istediğiniz eşyanın hacmi kadar para ödüyor ve kesenize boş yere zarar vermemiş oluyorsunuz.

Adana parça eşya taşıma firması arıyorsanız doğru yersiniz. Adana’dan diğer tüm il ve ilçelere birkaç parça eşyanızın taşınma işini en hızlı ve en güvenilir şekilde yapıyoruz. Parça eşya taşıma için de ev taşıma da olduğu gibi montaj ve paketleme gibi teknik servisler veriyoruz. Dolapların yada beyaz eşyaların montajları ekiplerimiz tarafından yapılır. Türkiye’nin neresi olursa olsun en fazla 48 saat içinde hava ve yol şartlarına bağlı olarak  teslimat yapıyoruz.
Bir yerden bir yere şehir içi yada şehir dışı bir yada birkaç parça taşınması gereken eşyanız var ise dert etmeyin. Adana parça eşya taşıma araçlarımız ile parça sayılabilecek eşyalarınızı tüm Türkiye çapında taşıyoruz. Bu bir adet buzdolabı olabilir yada 1 takım koltuk ta olabilir. Bu tür eşyaların taşınmasında paketleme ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Yatak odası takımını parça olarak Adana’dan İzmir’e taşıtmak istediğinizde de monte işlemi ve yükleme işlemi ile beraber İzmir’de montaj işlemini de yapıyoruz. Paketleme ve sigorta işlemleri de tarafımızca yapılıyor. Normal ev taşır iken uyguladığımız tüm işlemleri parça taşımacılık da aynen uyguluyoruz.

Ancak adından anlaşılması üzere bu hizmetimiz birkaç parça eşya için geçerlidir. Bekar eşyası yada 1+1 gibi evler parça eşya taşımacılığı sınıfına sokmamız mümkün değildir.  Adana parça eşya taşıma hizmetimiz hem şehir içi hemde şehirler arası  yapılmaktadır.

Parça eşya taşıma da fiyatlar metre küp olarak hesaplandığından en fazla 3-5 metre küplük eşyaları parça olarak taşıyabiliriz. Bundan büyük ve sayı olarak çok olan eşyalar özel taşımaya girer.

Adana parça eşya taşıma için bir yerden bir yere şehir içi yada şehir dışı bir yada birkaç parça taşınması gereken eşyanız var ise dert etmeyin. Küçük ve büyük boy araçlar ile parça sayılabilecek eşyalarınızı tüm Türkiye çapında taşıyoruz. Bu bir adet buzdolabı olabilir yada 1 takım koltuk ta olabilir. Bu tür eşyaların taşınmasında paketleme ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Parça eşya taşımacılığı servisimiz  genellikle tüm şehirlere verilmektedir. Örneğin Adana’dan İzmir’e az miktarda  eşya göndermek istiyorsanız parça eşya taşıma hizmeti veren bir taşıma şirketi  ile anlaşma yapabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı hem hızlı teslimat yapılmasını  hem daha uygun fiyatlara mal olması sebebi ile kargo firmalarından bile çok tercih edilen bir hizmettir.

Parça Eşya Taşımacılığının Avantajları Şunlardır

  • Parça eşya taşımacılığı maliyetleri düşürür. Çünkü öncede  birkaç eşya bile olsa büyük  nakliyat aracını tutmak gerekirdi  ve bunun da fiyatları oldukça yüksekti.
  • Parça eşya taşıma sizi zora sokmaz. Eşyalarınızı hazırlar ve firmaya telefon edersiniz hepsi bu kadar.

Adana İzmir Parça Eşya Nakliyat

Adana’dan bütün illere parça eşya taşıması ve Türkiye’nin bütün illerinden İzmir’e parsiyel eşya taşıması müsait fiyatlarla ve kaliteli olarak zamanında yapılır. Nakliye şirketleri içerisinde metropoller içinde parça eşya nakliyat ağı geniş olan, en büyük metropoller arası parça eşya nakliyat şirketiyiz. Adana’daki parça eşyalarınızı bütün illere bizimle sorunsuz ve kaliteli olarak taşıtmak olası.

Adana İstabul Parça Eşya Nakliyat

Adana İstanbul parça eşya nakliyat hizmetini alabilmek için tek yapmanız ihtiyaç duyulan BABA OĞUL firmamız ile irtibata geçmeniz olacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz parça eşya nakliyat hizmeti sunarak Bursa’ya gidecek olan eşyalarınızı gün içinde teslim etmektedir. Şimdiden firmamızı yeğleyen müşterilerimize teşekkür ederiz.

Parça Eşya Taşıma Süreci Ne Kadar Sürer

Baba Oğul Nakliyat olarak Adana’dan Türkiye’nin tüm illerine parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Teslimat süreci en uzak noktaya dahi en fazla 72 saat içinde gerçekleşir. Acil yüklerinizi parça eşya statüsünde alamayız. Bunun için özel araç tutmanız gerekir.

Şehir içinde bir mahalleden bir mahalleye de birkaç parça yada tek parça eşyalarınızın taşınması için hizmet veriyoruz. Örneğin letgo da beğendiğiniz bir konsol aldınız ve nakliyesi nasıl yapılacak diye düşünmeyin. Firmamızı aramanız ve adresi vermeniz yeterli olacaktır. Adana parça eşya taşıma da yüklenmesi indirilmesi evinize kadar çıkartılması dahil nakliye işini yapıyoruz.

İlçeler arası da taşıma hizmetimiz mevcuttur. Adana ve ilçeleri arası da parsiyel taşıma hizmetleri ve seferleri düzenliyoruz. Tabi bu yerlere taşınacak eşyalarınızın yük bildirimini birkaç gün önceden yapmalısınız. Bizde buna göre araçta yerinizi ayıralım.

Küçük Araçlar İle Parça Eşya Taşıma

Şehir içinde bir mahalleden bir mahalleye de birkaç parça yada tek parça eşyalarınızın taşınması için hizmet veriyoruz. Örneğin letgo da beğendiğiniz bir konsol aldınız ve nakliyesi nasıl yapılacak diye düşünmeyin. Firmamızı aramanız ve adresi vermeniz yeterli olacaktır. Yüklenmesi indirilmesi evinize kadar çıkartılması dahil nakliye işini yapıyoruz.

İlçeler arası da taşıma hizmetimiz mevcuttur. Adana ve ilçeleri arası da parsiyel taşıma hizmetleri ve seferleri düzenliyoruz. Tabi bu yerlere taşınacak eşyalarınızın yük bildirimini birkaç gün önceden yapmalısınız. Bizde buna göre araçta yerinizi ayıralım.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılık

Adana dışına giden yük ve eşyalar için sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Değerli eşyalarınız var ise bunların bildirimini ve değerini bize bildirmeniz doğrultusunda sigorta poliçesi hazırlıyoruz. Tabi sigorta firmaları bazı ürünlerin tazminini bazı şartlar oluşmaz ise kabul etmiyor maalesef. Örneğin plazma televizyon orijinal kutuda değil ise asla kabul etmezler.

Parça eşya taşıma da taşıdığımız yük örnekleri;

  •  Parça ev eşyası taşıma

  • Oto parçası taşıma

  • Parça kuru yük taşıma

  • Mobilya Taşıma

 Gibi örnekler ile ne hizmet verdiğimiz anlatmaya çalışalım. Kısacası hacim olarak çok yer kaplamayan ve ağırlığı 300kg geçmeyen tüm muhtelif yükler parça eşya taşımacılığına girer.