Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir ile  taşınmak hayatınızda çok heyecan verici anlardan biri olmalı. Yeni bir maceranın başlangıcı. Kendinizin veya ailenizi yeni bir eve taşımanın zamanı geldiğinde, güvenebileceğiniz bir Adana şehirler arası nakliyat şirketi bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Baba Oğul Taşımacılık Evden Eve Nakliyat.

Taşınma tarihlerinizi düzenlemekten eşyalarınızın  zamanında taşınacağınız şehir e  ulaşmasına ve bütçenize uymanız gereken hizmetleri aldığınızdan emin olmanıza kadar her şeye dikkat edeceğiz. İşi bize bırakın Uzman taşıma ekibimiz , profesyonel bir nakliye süreci  gerçekleştirerek sizi en kısa sürede yeni evinize götürelim.

20 yılı aşkın tecrübemizle, mükemmel şehirler arası  taşımacılık  hizmetleri sunmaya devam etmekten onur duyuyoruz ve size yardımcı olma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Baba Oğul Taşımacılık’da başından sonuna kadar tüm nakliye sürecinizi yönetebiliriz, böylece rahatlayabilir ve yeni evinize taşınmanın heyecanını yaşayabilir ve hareketinizin sorunsuz bir şekilde yürütüleceğine güvenebilirsiniz.

Biz  şehirler arası Adana şehirlerarası  ev taşıma  firması olarak müşteri ile iletişime geçtikten sonra bir süreç başlatırız. İlk önce ekspertiz hizmeti uygularız. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Eşyalarınızı görme ve tanışma aşamasından sonra bize bize sormak istedikleriniz varsa soruları yanıtlarız. Size düşen görevler hakkında sizi bilgilendiririz. Eşyaların alınacağı tarihten teslimat tarihine kadar bütün işleri planlarız. Şehirler arası Adana sigortalı taşımacılık hakkında detaylı bilgiye bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Uzun mesafe taşıma işlerinde  yapılan hataları telefi etmek  zordur. Örneğin evden eşya unutulması gibi. Ekip belirlenir, eşyalarınızın yüklemesine katılan elemanlar araç ile birlikte eşyalarınızı teslim etmek üzere gelir. Mobilyaları söken elemanımız gittiğiniz ilde bu eşyaların montajlarını yapar. Tabi bütün ev eşyalarınız yol şartlarına göre profesyonelce paketlenir. Araç içinde düzenlemede çok önemlidir.

Hatta bence paketlemeden daha önemlidir. Bütün bunlar yapılmadan önce görüşme aşamasında sigorta evrakları sözleşme evrakları gibi detaylar taşınma günüden bir gün önce yapılır. Taşıma firması olarak şunları garanti edebiliriz.

  • Eğitimli ve güler yüzlü elemanlar

  • Sigorta ve sözleşme

  • Fiyat artırma ve gizli ücret yok

  • Son model ve temiz araçlar

  • Tam mobilya montaj

  • Paketleme ve paket açma

  • Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat teklifi

  • Zamanında teslim alma ve teslim etme

RİSKE GİRMEDEN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE HİZMETİ ALIN

Hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur. Sorumluluğu üstüne alma vardır. Size yolda aracın kaza yapmayacağını yada doğal bir afet sonucu eşyalarınızın zarar görmeyeceğini garanti edemeyiz. Ancak biz olası durumlar için önlemimizi alıyoruz. Eşyalarınızı bu gibi durumlara karşı sigortalıyoruz. Yada diğer hususlarda kırılma çizilme vesaire bütün tazminat firmamıza aittir.

Evet gelelim en çok sorulan ve merak edilen konuya. Adana ilinde şehirler arası nakliyat işlemi yaptıracaksanız fiyatlar için en doğru yerdesiniz diyebilirim. Bizim araçlarımız genelde 2 adet ev eşyasını alacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sebeple aynı yöne taşınan müşterilerimiz tespit edip ona göre fiyat çalışması yapıyoruz.  Örnek olarak bir müşterimiz Urfa diğer bir müşterimiz de Diyarbakır’a taşınacak diyelim.

Diyarbakır’a geçecek araç mutlaka Urfa’dan geçer yani ekstradan yakıt harcamaz. Bir taşta iki kuş vurmak gibi.  Böylece yakıttan bize yansıyan geri dönüşü size yansıtıyoruz. Ve iki eşya olduğu için masraflarda %20 gibi bir düşüş oluyor. Buda doğal olarak taşıma maliyelerinin düşük olmasını sağlıyor. Bu yüzden şehirler arası nakliye tarihinizi bize en erken şekilde bildirip plan yapmamıza olanak sağlamanızda fayda var.

Evet şehirler arası evden eve nakliyat sektör pek çok olaya gebedir aslında. İnternet çıktığından bu yana dolandırıcılar çoğalmıştır. Gerçekte ne aracı nede firması vergi levhası olmayan kişiler bile bir internet sitesi yaptırarak kendini nakliyat firması olarak lanse eder. Aman dikkat edin. Yüz yüze görüşüp emin olmadığınız kişilere ödeme yada kapora vermeyin. Firma vergi levhasını kontrol edip araştırın.

Aracı yani komisyoncu kişilerden uzak durun. Onlar komisyon alabilmek için ucuz fiyat verir. Eşyalarınızı da önüne gelene teslim eder. Bu kimseleri tespit etmek zor değildir. Firmaların ofislerinde yüz yüze görüşmek en akıllıca yoldur. Unutmayın biri size piyasa değerinin çok altında fiyat veriyorsa mutlaka şüphelenmelisiniz.

İyi bir Adana şehirler arası nakliyat süreci için Bizim size tavsiyelerimiz ve anlatacaklarımız şimdilik bunlar. Bizim ile taşının yada başka firma ile taşının fark etmez 7/24 +90 531 249 36 20 nolu telefonumdan bana ulaşabilir ve bilgi alışverişimde bulunabilirsiniz. Yeni evinizin yada görev yerinizin şimdiden hayırlı olmasını dilerim.