ADANA VİLLA TAŞIMACILIĞI

Firmamız ister dublex ister triplex olsun her türlü Adana villa taşıma işlemini en kısa sürede profesyonelce yapabilecek alt yapıya sahiptir. Villa taşımak normal apartman dairesi taşımaya kıyasla daha çok özen ister ve daha zordur. Her firma bu işin altından kalkamayabilir. Adana evden eve nakliyat araçlarının ebatları büyük olmalı yada birden fazla araca sahip olunmalıdır.

Villalarda bulunan eşyalar muhtemelen lüks tür. Bunun için çalışan ekibinde gerçekten eğitimli profesyonel kişiler olması gerekir. Eşya miktarı oldukça çok olacaktır. Mobilyalar, salon takımları, beyaz eşyalar ve daha niceleri. Bu eşyaları de monte etmek ve paketlemek belli bir tecrübe gerektirir. Villalarda bulunan tablolar, antikalar vesaire tüm eşyaları güvenli taşımak ve sigortalamak şarttır. En uygun Adana Baba Oğul evden eve nakliyat fiyatları ile çalışan firmamız villa taşıma içinde indirim imkanı sağlar.

Villa Taşıma Sürecimiz

Biz Adana Baba Oğul Nakliyat olarak 20 yıldan fazla süredir ev eşyası taşımacılığı hizmeti veriyoruz. En tecrübeli Adana evden eve nakliyat firmalarından biri olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Taşıma ekiplerimiz içinde mobilya montaj ustaları, paketleme ustaları ve elektrik ustaları gibi pek çok nitelikli elemanımız mevcut. 

Villa da bulunan eşyaları baloncuklu kalın naylon ile korunaklı şekilde paketliyoruz. Mobilyaları beyaz ev eşyalarını, koltuk takımlarını hem hijyenik hemde asla zarar gelmeyecek şekilde sarıyoruz. Villa iç yada dış merdiveni dar ise üst katlara çıkarmak için modüler asansörümüzü devreye sokuyoruz. Net söylemeliyim eğer sizde bir villa sahibi iseniz Baba Oğul Nakliyat sizin için doğru seçim olacaktır. Dilediğiniz zaman ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.